SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Norrköping
Empowering Young People

Våra grupper och lag
KFUM Föreningen
Adam Westerholm, Personal
Anders Lidstedt, Personal
Anders Rosenkvist, Ledamot
Anna Aldenmark, Personal
Anna Svanberg, Personal
Azhar Mobarak, Personal
Bengt Ydebäck, Ordförande
Carita Ringius Hård, Ordförande
Charlotte Karlsson, Kassör
Ellen Larsson, Personal
Hussain Abdulkarim, Ledamot
Linnéa Skymberg, Personal
Lisa Larnemark Schultzberg, Personal
Lisa Larnemark Schultzberg, Adjungerad
Magnus Toresand, Ledamot
Michael Höggren, Personal
Per Dahl, Vice Ordförande
Peter Warma, Ledamot
Rune Börjesson, Personal
Susanne Ekman , Ledamot
Viktor Lidén, Personal
Badminton
Elin Berndtsson , Ledare
Hannah Ljung, Ledare
Håkan Blom, Kassör
Ida Berndtsson, Ledare
Ida Berndtsson, Ledamot
Kenneth Bäckstrand, Sekreterare
Kenneth Bäckstrand, Ledare
Kenneth Pettersson, Tränare
Kenneth Pettersson, Valberedning
Kenth Aronsson, Valberedning
Manne Almborg, Ass. Tränare
Patrik Stensson, Ledamot
Baseboll och Softboll
Alexander Höggren, Ledamot
Filip Morell, Kassör
Krisztian Fodor, Ledamot
TRIX
Bo Aréus, Ordförande
Jörgen Rindeborn, Sekreterare
Lars Carlsson, Kassör
 
0706-73 31 54
Lars Carlsson, Ledare
 
0706-73 31 54
Martin Roos, Ledamot
Per Rahm Rundgren, Ledamot
TRIX herrar
Lars Carlsson, Ledare
 
0706-73 31 54
Magnus Galant, Ledare
Frisbee
Adam Dybbroe, Ordförande
Adam Jacobsson, Kassör
Alexander von Gegerfelt, Ledamot
Emmy Hadd Danielsson, Ledamot
Gohar Mossavarrahmani, Ledare
Jesper Andersson, Hjälpledare
Niloofar Mosavar Rahmani, Ledamot
Niloofar Mosavar Rahmani, Ledare
Robert Sjöblom, Adjungerad
Fäktning
Danijela Johansson, Ledamot
Ida Berndtsson, Sekreterare
Ludwig Nyström , Ledare
Ludwig Nyström , Ordförande
Mats Westas, Ledare
Mats Westas, Ledamot
Roger Hjalmarsson, Hjälpledare
Innebandy
Fredrik Danebrand, Ordförande
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledamot
 
Mattias Alvestrand, Kassör
Mattias Karlsson, Sekreterare
Innebandy - Herr
Fredrik Danebrand, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Vesa Saranpää, Ledare
Innebandy - P-07/08
Daniel Ekdahl, Ledare utan inloggning
Daniel Samuelsson, Ledare utan inloggning
Per Ahlén , Ledare utan inloggning
Robert Svensson, Ledare
Innebandy - P-09/10
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Illner , Tränare
Gilbert Halling, Ledare
Johan Furensjö, Ledare
Tomas Kindeberg , Tränare
Innebandy - P-10/11
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Henning, Ledare
Håkan Nilsson , Ledare
Joakim Lagerqvist, Ledare utan inloggning
Lukas Aldén, Ledare utan inloggning
Pär Lagerqvist , Ledare
Innebandy - P-12
Fredrik Danebrand, Tränare
Konrad Asterbäck , Ledare utan inloggning
Pia Westlund, Tränare
Sasu Pekonmäki, Ledare utan inloggning
Innebandy - P-13
Fredrik Danebrand, Ledare
Joakim Hammarlund, Ledare
Lars Nordin, Ledare
Thomas Björkvald, Ledare
Innebandy - P/F-14
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledare
Jonas Olsson, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Niklas Jensen, Ledare
Simon Behr, Ledare
Innebandy - bollek
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledare
Tom Nilsson, Ledare utan inloggning
Lacrosse
Jonas Olofsson, Kassör
Marcus Lind, Ordförande
Volleyboll
Ahmet Anil Sezer, Sekreterare
Anders Hofvergård, Ordförande
Anna Ojdanic, Ledamot
Fredrik Aldenmark , Ledamot
Jennifer Gerasimov, Kassör
Mikael Forssén, Ledamot
Ramin Rahimi, Ledamot
Volleyboll - Herr A
Ahmet Anil Sezer, Tränare
Rustan Håkansson, Hjälpledare
Volleyboll - Dam A
Ahmet Anil Sezer, Ledare
Anna Ojdanic, Ledare
Volleyboll - barn/ungdom
Anna Aldenmark, Ledare
 
0729-92 10 68
Anna Aldenmark, Ledare , får ledarmail
 
0729-92 10 68
Anna Hofvergård, Ledare utan inloggning
Elin Mousa, Ledare utan inloggning
Eslavia Lingan, Ledare utan inloggning
Filip Aldenmark, Ledare utan inloggning
Fredrik Aldenmark , Ledare
Freja Vastesson, Ledare utan inloggning
Henrik Månsson, Ledare
Henrik Neuman , Ledare utan inloggning
Irma Hofvergård, Ledare utan inloggning
Isabel Ekman, Ledare utan inloggning
Jan Eissa, Ledare
John Nilsson , Ledare utan inloggning
John Näckå, Ledare utan inloggning
Linus Stjärnskog , Ledare
Maria Ekman, Ledare
Marija Dahm, Ledare
Nina Annas, Ledare utan inloggning
Romana Hävemyr, Ledare
Thelise Köhler, Ledare utan inloggning
Theo Olstorpe , Ledare
Tobias Solmell , Ledare utan inloggning
Åsa Hammarbäck Tuomi, Ledare utan inloggning
Volleybompa
Fredrik Glans, Ledare
Kidsvolley
Fredrik Glans, Ledare
Motionvolleyboll
Asher Goldstein, Ledare
Edina Krnjic, Ledare
Jennifer Gerasimov, Ledare
Tatiana Polishchuk, Ledare
Norröner
Alexander Höggren, Ledare
Benny Antonsson, Ledare
Erik Lingström, Valberedning
Ida Berndtsson, Ledare
Ludwig Nyström , Ledare
Rikard Cidh, Ledare

 
KFUM Norrköping
Välj önskad sektion du vill stötta genom gräsroten