SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Norrköping
Empowering Young People

Våra grupper och lag
HEM
Adam Westerholm, Personal
Anders Lidstedt, Personal
Anna Aldenmark, Personal
Anna Wallin, Personal
Azhar Mobarak, Personal
Belma Krnjic, Personal
Bengt Ydebäck, Ledamot
Bim Hallberg, Ordförande
Carl Bäckström, Personal
Charlotte Karlsson, Kassör
Eddie Brown, Personal
Ellen Larsson, Personal
Gunilla Agesved, Personal
Helén Luks, Personal
Hussain Abdulkarim, Personal
Jesper Skogwik, Ledamot
Johan Henriksson, Personal
Judy Karlsson, Personal
Linnéa Skymberg, Personal
Lisa Larnemark Schultzberg, Personal
Magnus Toresand, Ordförande
Michael Höggren, Personal
Nettan Wiström, Personal
Niclas Westerdahl, Ledare
Niclas Westerdahl, Personal
Per Dahl, Ledamot
Peter Warma, Ledamot
Rune Börjesson, Personal
Susanne Ekman , Ledamot
Tomas Andersson, Personal
Viktor Lidén, Personal
Badminton
Cecilia Spångtorp, Ass. Tränare
Cecilia Spångtorp, Tränare
Cecilia Spångtorp, Ledare
Elin Hellberg Berndtsson, Ledare utan inloggning
Håkan Blom, Kassör
Ida Berndtsson, Hjälpledare
Ida Berndtsson, Ledamot
Ida Berndtsson, Ledare
Ida Berndtsson, Ass. Tränare
Kenneth Pettersson K1, Tränare
Kenneth Pettersson K1, Ledare
Kenneth Pettersson K1, Vice Ordförande
Kenneth Pettersson K2, Sekreterare
Kenneth Pettersson K2, Ledare
Leif Lindell, Ordförande
Maria Lagerström Åberg, Tränare
Patrik Stensson, Ledamot
Baseboll och Softboll
Alexander Höggren, Ledamot
Filip Morell, Valberedning
Jenny Wonisch, Kassör
Sandra Lundén, Ledamot
Ungdom
Helena Rosenkvist, Ledare
Mats Lundén, Ass. Tränare
Sandra Lundén, Ass. Tränare
Dans
Art Svanberg, Ledamot
Elina Johansson Klerestig, Ledamot
Jacqueline Söderbäck, Sekreterare
Liridon Jakupi, Ledamot
Magaly Vargas, Suppleant
Ricardo Gonzalez , Ordförande
Lilla gruppen
Ricardo Gonzalez , Ledare
Stora gruppen
Ricardo Gonzalez , Ledare
TRIX
Bo Aréus, Ordförande
Jörgen Rindeborn, Sekreterare
Lars Carlsson, Kassör
 
0706-73 31 54
Martin Roos, Ledamot
Oskar Olsson, Ledamot
Per Rahm Rundgren, Ledamot
TRIX herrar
Kai Jussila, Ledare
Lars Carlsson, Ledare
 
0706-73 31 54
Oskar Olsson, Ledare
Frisbee
Adam Dybbroe, Ordförande
Adam Dybbroe, Ledare
Albert Abbe Hejdari, Suppleant
Gohar Mossavarrahmani, Ledare
Henrik Berggren, Vice Ordförande
Mikael Wetterhall, Sekreterare
Niloofar Mosavar Rahmani, Kassör
Fäktning
Ludwig Nyström, Ordförande
Mats Westas, Ledamot
Innebandy
Fredrik Danebrand, Kassör
Fredrik Sundberg, Ordförande
 
Fredrik Sundberg, Ledare
 
Johan Vennberg, Sekreterare
Mattias Alvestrand, Ledamot
Mattias Karlsson, Ledamot
Herr
Fredrik Danebrand, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Vesa Saranpää, Ledare
P-07/08
Daniel Samuelsson, Ledare utan inloggning
Fredrik Danebrand, Ledare
Robert Svensson, Ledare
P-09/10
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Illner, Tränare
Gilbert Halling, Ledare
Sara Valgren, Ledare
Thomas Kindeberg , Tränare
P-10/11
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Henning, Ledare
Håkan Nilsson, Ledare
Pär Lagerqvist, Ledare
P-12
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Tränare
Fredrik Tegström, Ledare
Pia Westlund, Tränare
P-13
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledare
Joakim Hammarlund, Ledare
Kristofer Smedberg, Ledare
Bollek pojkar
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Lawergren, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledare
Lacrosse
Jonas Olofsson, Kassör
Marcus Lind, Ordförande
Volleyboll
Ahmet Anil Sezer, Sekreterare
Anna Aldenmark, Ledamot
Jennifer Gerasimov, Kassör
Samuel Lienemann, Ordförande
Zarif Hashemi, Ledamot
Herr A
Ahmet Anil Sezer, Tränare
Klaus Zimmermann, Hjälpledare
Rustan Håkansson, Hjälpledare
Dam A
Ahmet Anil Sezer, Ledare
Stina Szwonder, Hjälpledare
Fyrmannavolleyboll
Anna Aldenmark, Ledare
 
0733-89 53 36
Fredrik Aldenmark , Ledare
Henrik Neuman, Ledare
Maria Ekman, Ledare utan inloggning
Volleybompa
Fredrik Glans, Ledare
Kidsvolley
Fredrik Glans, Ledare

 
KFUM Norrköping
Välj önskad sektion du vill stötta genom gräsroten