SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Norrköping
Empowering Young People

Våra grupper och lag
KFUM Föreningen
Adam Westerholm, Personal
Anders Lidstedt, Personal
Anders Rosenkvist, Ledamot
Anna Aldenmark, Personal
Anna Wallin, Personal
Azhar Mobarak, Personal
Belma Krnjic, Personal
Bengt Ydebäck, Ordförande
Carita Ringius Hård, Ordförande
Carl Bäckström, Adjungerad
Carl Bäckström, Personal
Charlotte Karlsson, Kassör
David Åberg, Personal
Ellen Larsson, Personal
Hussain Abdulkarim, Ledamot
Hussain Abdulkarim, Personal
Linnéa Skymberg, Personal
Lisa Larnemark Schultzberg, Adjungerad
Lisa Larnemark Schultzberg, Personal
Magnus Toresand, Ledamot
Melina Karlsson, Adjungerad
Michael Höggren, Personal
Nettan Wiström, Personal
Per Dahl, Vice Ordförande
Peter Warma, Ledamot
Rune Börjesson, Personal
Susanne Ekman , Ledamot
Tomas Andersson, Personal
Viktor Lidén, Personal
Ziity Johansson, Personal
Badminton
Cecilia Spångtorp , Ass. Tränare
Elin Berndtsson , Ledare utan inloggning
Håkan Blom, Kassör
Ida Berndtsson, Hjälpledare
Ida Berndtsson, Ledamot
Ida Berndtsson, Ass. Tränare
Ida Berndtsson, Ledare
Kenneth Bäckstrand, Ledare
Kenneth Bäckstrand, Sekreterare
Kenneth Pettersson, Ledare
Kenneth Pettersson, Vice Ordförande
Kenneth Pettersson, Tränare
Leif Lindell, Ordförande
Patrik Stensson, Ledamot
Baseboll och Softboll
Alexander Höggren, Ledamot
Filip Morell, Kassör
Jenny Wonisch, Valberedning
TRIX
Bo Aréus, Ordförande
Jörgen Rindeborn, Sekreterare
Lars Carlsson, Kassör
 
0706-73 31 54
Martin Roos, Ledamot
Per Rahm Rundgren, Ledamot
TRIX herrar
Kai Jussila, Ledare
Lars Carlsson, Ledare
 
0706-73 31 54
Magnus Galant, Ledare
Frisbee
Adam Dybbroe, Ordförande
Adam Jacobsson, Kassör
Alexander von Gegerfelt, Ledare
Alexander von Gegerfelt, Ledamot
Emmy Hadd Danielsson, Ledamot
Gohar Mossavarrahmani, Ledare
Johanna Torstensson, Ledare
Mikael Wetterhall, Sekreterare
Niloofar Mosavar Rahmani, Ledamot
Niloofar Mosavar Rahmani, Ledare
Fäktning
Ludwig Nyström , Ledare
Ludwig Nyström , Ordförande
Mats Westas, Ledare
Mats Westas, Ledamot
Innebandy
Fredrik Danebrand, Ordförande
Fredrik Sundberg, Ledamot
 
Johan Vennberg, Ledamot
Mattias Alvestrand, Kassör
Mattias Karlsson, Sekreterare
Innebandy - Herr
Fredrik Danebrand, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Vesa Saranpää, Ledare
Innebandy - P-07/08
Daniel Samuelsson, Ledare utan inloggning
Robert Svensson, Ledare
Innebandy - P-09/10
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Illner , Tränare
Gilbert Halling, Ledare
Johan Furensjö, Ledare
Tomas Kindeberg , Tränare
Innebandy - P-10/11
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Henning, Ledare
Håkan Nilsson , Ledare
Lukas Aldén, Ledare utan inloggning
Pär Lagerqvist , Ledare
Innebandy - P-12
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Tränare
Pia Westlund, Tränare
Innebandy - P-13
Fredrik Danebrand, Ledare
Joakim Hammarlund, Ledare
Lars Nordin, Ledare
Thomas Björkvald, Ledare
Innebandy - P/F-14
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Tobias Pettersson Quick, Ledare
Innebandy - bollek
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Sundberg, Ledare
Lacrosse
Jonas Olofsson, Kassör
Marcus Lind, Ordförande
Volleyboll
Ahmet Anil Sezer, Sekreterare
Anders Hofvergård, Ledamot
Fredrik Aldenmark , Ledamot
Jennifer Gerasimov, Kassör
Joakim Zetterholm, Ledamot
Rickard Hamrén, Ledamot
Samuel Lienemann, Ordförande
Volleyboll - Herr A
Ahmet Anil Sezer, Tränare
Rustan Håkansson, Hjälpledare
Volleyboll - Dam A
Ahmet Anil Sezer, Ledare
Anna Ojdanic, Ledare
Stefani Petkovic, Ledare
Volleyboll - barn/ungdom
Anna Aldenmark, Ledare
 
0729-92 10 68
Anna Hofvergård, Ledare utan inloggning
Elin Mousa, Ledare utan inloggning
Elina Björk, Ledare
Eslavia Lingan, Ledare utan inloggning
Filip Aldenmark, Ledare
Fredrik Aldenmark , Ledare
Henrik Månsson, Ledare
Henrik Neuman , Ledare
Jan Eissa, Ledare
John Nilsson , Ledare utan inloggning
John Näckå, Ledare
Josefina Sandström, Ledare
Linnea Froste, Ledare
Linus Stjärnskog , Ledare
Maria Ekman, Ledare
Marija Dahm, Ledare
Nina Annas, Ledare
Romana Hävemyr, Ledare
Theo Olstorpe , Ledare utan inloggning
Tobias Solmell , Ledare utan inloggning
Åsa Hammarbäck Tuomi, Ledare utan inloggning
Volleybompa
Fredrik Glans, Ledare
Kidsvolley
Fredrik Glans, Ledare
Motionvolleyboll
Asher Goldstein, Ledare
Jennifer Gerasimov, Ledare
Samuel Lienemann, Ledare

 
KFUM Norrköping
Välj önskad sektion du vill stötta genom gräsroten