Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Norrköping
Empowering Young People

Våra grupper och lag
HEM
Bengt Ydebäck, Ledamot
Bim Hallberg, Ordförande
Charlotte Karlsson, Kassör
Jesper Skogwik, Ledamot
Magnus Toresand, Ordförande
Niclas Westerdahl, Ledare
Peter Warma, Ledamot
Susanne Ekman , Ledamot
Tomas Volavka, Ledamot
Badminton
Cecilia Spångtorp, Ledare
Cecilia Spångtorp, Tränare
Cecilia Spångtorp, Ass. Tränare
Håkan Blom, Kassör
Ida Berndtsson, Hjälpledare
Ida Berndtsson, Ledamot
Ida Berndtsson, Ass. Tränare
Ida Berndtsson, Ledare
Kenneth Pettersson K1, Tränare
Kenneth Pettersson K1, Ledare
Kenneth Pettersson K1, Vice Ordförande
Kenneth Pettersson K2, Sekreterare
Kenneth Pettersson K2, Ledare
Leif Lindell, Ordförande
Maria Lagerström Åberg, Tränare
Patrik Stensson, Ledamot
Baseboll och Softboll
Alexander Höggren, Ledamot
Filip Morell, Valberedning
Jenny Wonisch, Kassör
Sandra Lundén, Ledamot
Ungdom
Eva-Lotta Martinsson, Hjälpledare
Helena Rosenkvist, Ledare
Mats Lundén, Ass. Tränare
Sandra Lundén, Ass. Tränare
TRIX
Bo Areus, Ordförande
Jörgen Rindeborn, Sekreterare
Lars Carlsson, Kassör
 
0706-73 31 54
Martin Roos, Ledamot
Oskar Olsson, Ledamot
Per Rahm Rundgren, Ledamot
TRIX herrar
Kai Jussila, Ledare
Kenneth Jonsson, Ledare
Lars Carlsson, Ledare
 
0706-73 31 54
Roberth Lundqvist, Ledare
Frisbee
Adam Dybbroe, Ordförande
Adam Dybbroe, Ledare
Albert Abbe Hejdari, Suppleant
Gohar Mossavarrahmani, Ledare
Henrik Berggren, Vice Ordförande
Henrik Berggren, Ledare
Mikael Wetterhall, Sekreterare
Niloofar Mosavar Rahmani, Kassör
Niloofar Mosavar Rahmani, Ledare
Fäktning
Jim Sandbacka, Sekreterare
Ludwig Nyström, Ordförande
Mats Westas, Ledamot
Innebandy
Fredrik Danebrand, Kassör
Fredrik Sundberg, Ordförande
 
Fredrik Sundberg, Ledare
 
Johan Vennberg, Sekreterare
Mattias Alvestrand, Ledamot
Mattias Karlsson, Ledamot
Herr
Fredrik Danebrand, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Vesa Saranpää, Ledare
P-07/08
Daniel Samuelsson, Ledare utan inloggning
Fredrik Danebrand, Ledare
Henrik Åberg, Ledare
Robert Svensson, Ledare
P-09/10
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Illner, Tränare
Gilbert Halling, Ledare
Magnus Holmgren, Ledare
Sara Valgren, Ledare
Thomas Kindeberg , Tränare
P-10/11
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Henning, Ledare
Håkan Nilsson, Ledare
Pär Lagerqvist, Ledare
P-12
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Tränare
Pia Westlund, Tränare
Bollek pojkar
Fredrik Danebrand, Ledare
Lacrosse
Jonas Olofsson, Kassör
Marcus Lind, Ordförande
Volleyboll
Ahmet Anil Sezer, Sekreterare
Anna Aldenmark, Ledamot
Jennifer Gerasimov, Kassör
Samuel Lienemann, Ordförande
Zarif Hashemi, Ledamot
Herr A
Ahmet Anil Sezer, Tränare
Klaus Zimmermann, Hjälpledare
Rustan Håkansson, Hjälpledare
Dam A
Ahmet Anil Sezer, Ledare
Stina Szwonder, Hjälpledare
Fyrmannavolleyboll
Anna Aldenmark, Ledare
 
0733-89 53 36
Fredrik Aldenmark , Ledare
Fredrik Glans, Ledare
Maria Ekman, Ledare utan inloggning
Volleybompa
Fredrik Glans, Ledare
Volleylyftet
Anna Aldenmark, Ledare
Fredrik Aldenmark , Ledare
Dans
Elina Johansson Klerestig, Suppleant
Elizabeth Silva, Ordförande
Liridon Jakupi, Suppleant
Ricardo Gonzalez , Suppleant

 
KFUM Norrköping
Välj önskad sektion du vill stötta genom gräsroten