Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Norrköping
Empowering Young People

Våra grupper och lag
HEM
Bengt Ydebäck, Ledamot
Bim Hallberg, Ordförande
Charlotte Karlsson, Kassör
Jesper Skogwik, Ledamot
Magnus Toresand, Ordförande
Niclas Westerdahl, Ledare
Peter Warma, Ledamot
Susanne Ekman , Ledamot
Tomas Volavka, Ledamot
Badminton
Cecilia Spångtorp, Ledare
Cecilia Spångtorp, Tränare
Cecilia Spångtorp, Ass. Tränare
Håkan Blom, Kassör
Ida Berndtsson, Hjälpledare
Ida Berndtsson, Ass. Tränare
Ida Berndtsson, Ledare
Kenneth Pettersson K1, Tränare
Kenneth Pettersson K1, Hjälpledare
Kenneth Pettersson K1, Ledare
Kenneth Pettersson K1, Vice Ordförande
Kenneth Pettersson K2, Sekreterare
Kenneth Pettersson K2, Ledare
Maria Lagerström Åberg, Hjälpledare
Maria Lagerström Åberg, Tränare
Maria Lagerström Åberg, Ordförande
Maria Lagerström Åberg, Ledare
Marie Druid, Ledare
Marie Druid, Ledamot
Niclas Larsson, Ledare
Patrik Stensson, Ledamot
Baseboll och Softboll
Alexander Höggren, Ledamot
Filip Morell, Valberedning
Jenny Wonisch, Kassör
Sandra Lundén, Ledamot
Ungdom
Eva-Lotta Martinsson, Hjälpledare
Helena Rosenkvist, Ledare
Mats Lundén, Ass. Tränare
Sandra Lundén, Ass. Tränare
TRIX
Bo Areus, Ordförande
Jörgen Rindeborn, Sekreterare
Lars Carlsson, Kassör
 
0706-73 31 54
Martin Roos, Ledamot
Oskar Olsson, Ledamot
Per Rahm Rundgren, Ledamot
TRIX herrar
Kai Jussila, Ledare
Kenneth Jonsson, Ledare
Lars Carlsson, Ledare
 
0706-73 31 54
Roberth Lundqvist, Ledare
Frisbee
Adam Dybbroe, Ledamot
Gohar Mossavarrahmani, Ledamot
Henrik Berggren, Ordförande
Mikael Wetterhall, Suppleant
Niloofar Mosavar Rahmani, Kassör
Fäktning
Jim Sandbacka, Sekreterare
Ludwig Nyström, Ordförande
Mats Westas, Ledamot
Innebandy
Andreas Karlsson, Ledamot
Fredrik Danebrand, Kassör
Fredrik Sundberg, Ordförande
 
Fredrik Sundberg, Ledare
 
Johan Vennberg, Sekreterare
Mattias Hjalmarsson, Ledamot
Mattias Karlsson, Ledamot
Herr
Daniel Fredriksson , Ledare
Fredrik Danebrand, Ledare
Mattias Karlsson, Ledare
Niklas Tillberg, Ledare
Vesa Saranpää, Ledare
P-07/08
Daniel Samuelsson, Ledare utan inloggning
Fredrik Danebrand, Ledare
Henrik Åberg, Ledare
Robert Svensson, Ledare
P-09/10
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Illner, Tränare
Gilbert Halling, Ledare
Magnus Holmgren, Ledare
Sara Valgren, Ledare
Tomas Kindeberg , Tränare
P-10/11
Fredrik Danebrand, Ledare
Fredrik Henning, Ledare
Håkan Nilsson, Ledare
P-12
Christian Valgren, Tränare
Fredrik Danebrand, Tränare
Pia Westlund, Tränare
Bollek pojkar
Fredrik Danebrand, Ledare
Lacrosse
Henrik Boodé , Suppleant
Iris Kotsinas, Ledamot
Jonas Olofsson, Kassör
Marcus Lind, Ordförande
Volleyboll
Ahmet Anil Sezer, Sekreterare
Jennifer Gerasimov, Kassör
Samuel Lienemann, Ordförande
Zarif Hashemi, Ledamot
Herr A
Ahmet Anil Sezer, Tränare
Dam A
Ahmet Anil Sezer, Ledare
Fyrmannavolleyboll
Anna Aldenmark, Ledare
 
0733-89 53 36
Fredrik Aldenmark , Ledare
Fredrik Glans, Ledare
Maria Ekman, Ledare utan inloggning
Motionvolleyboll
Ahmet Anil Sezer, Ledare
Jennifer Gerasimov, Ledare
Samuel Lienemann, Ledare
Volleylyftet
Anna Aldenmark, Ledare
Fredrik Aldenmark , Ledare
Dans
Elina Johansson Klerestig, Sekreterare
Elizabeth Silva, Ordförande
Elizabeth Silva, Ledare
Jacqueline Söderbäck , Kassör
Magaly Vargas, Kassör
Lilla gruppen
Elina Johansson Klerestig, Ledare
Elizabeth Silva, Ledare
Jacqueline Söderbäck , Ledare
Liridon Jakupi, Ledare
Magaly Vargas, Ledare
Ricardo Gonzalez , Ledare
Stora gruppen
Elina Johansson Klerestig, Ledare
Elizabeth Silva, Ledare
Emelie Wissing, Ledare
Jacqueline Söderbäck , Ledare
Liridon Jakupi, Ledare
Magaly Vargas, Ledare
Ricardo Gonzalez , Ledare

 
KFUM Norrköping
Välj önskad sektion du vill stötta genom gräsroten