SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Innebandy - P 09
KFUM Föreningen
Badminton
Baseboll och Softboll
Fotboll
TRIX
TRIX herrar
Frisbee
Fäktning
Innebandy
Innebandy
Innebandy - Herr
Innebandy - Herr junior
Innebandy - P 09
Innebandy - P 10/11
Innebandy - P 12
Innebandy - P 13
Innebandy - P 14/15
Innebandy - P 16
Innebandy - F 14-16
Lacrosse
Volleyboll
Volleyboll
Volleyboll - Herr A
Volleyboll - Herr B
Volleyboll - Dam A
Volleyboll - Dam B och C
Volleyboll - barn/ungdom
Volleybompa och kidsvolley
Motionsvolleyboll
Beachvolleyboll
Volleybollturnering
Övrigt
Alba - Reptiler
INTUS - Hjälp Lettland
Norröner
Scout
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
KFUM Föreningen
Badminton
Baseboll och Softboll
Fotboll
TRIX
TRIX herrar
Frisbee
Fäktning
Innebandy
Innebandy
Innebandy - Herr
Innebandy - Herr junior
Innebandy - P 09
Innebandy - P 10/11
Innebandy - P 12
Innebandy - P 13
Innebandy - P 14/15
Innebandy - P 16
Innebandy - F 14-16
Lacrosse
Volleyboll
Volleyboll
Volleyboll - Herr A
Volleyboll - Herr B
Volleyboll - Dam A
Volleyboll - Dam B och C
Volleyboll - barn/ungdom
Volleybompa och kidsvolley
Motionsvolleyboll
Beachvolleyboll
Volleybollturnering
Övrigt
Alba - Reptiler
INTUS - Hjälp Lettland
Norröner
Scout
Norrköping
Innebandy
P 09
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar Röd Klass C
2023/24: Pantamera Pojkar Röd Klass C
2022/23: DM P 13 B-slutspel
2022/23: DM P 13 grupp 1
2022/23: Pantamera Pojkar Röd Klass F
2021/22: Pojkar Blå Klass B
2020/21: Pojkar Blå Klass D
2018/19: Pojkar Blå Klass F
2018/19: Pojkar Grön Klass A
2017/18: Pojkar Grön Klass B Östra
2017/18: Pojkar Grön Klass B Östra
OKTOBER 2023
14
12:30
lör
12:30
Kärnahallen
Hjulsbro IK P07-09 Vit -
KFUM Norrköping IBF P 09
7 - 4
22
17:15
sön
17:15
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Rimforsa IF P-09 vit
2 - 10
28
15:15
lör
15:15
Radiomasten Innebandycenter
Solfjäderstaden IBK P 10 -
KFUM Norrköping IBF P 09
4 - 0
NOVEMBER 2023
19
11:30
sön
11:30
Wahlbeckshallen A
Ledberg IBF P 10 Vit -
KFUM Norrköping IBF P 09
5 - 7
DECEMBER 2023
02
12:30
lör
12:30
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Bergs IK P 10
3 - 3
09
16:00
lör
16:00
Åby Arena
Åby IBK Ungdom P10/11 Svart -
KFUM Norrköping IBF P 09
0 - 5
10
17:00
sön
17:00
Bråvallahallen
Brokind 08/10 -
KFUM Norrköping Innebandy - P-09 Röd
-
16
14:00
lör
14:00
Sandbyhovshallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- IBF Norrköping P 09
5 - 3
JANUARI 2024
13
12:30
lör
12:30
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Hjulsbro IK P07-09 Vit
5 - 4
21
12:00
sön
12:00
Hackelhallen
Rimforsa IF P-09 vit -
KFUM Norrköping IBF P 09
5 - 3
28
17:00
sön
17:00
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Solfjäderstaden IBK P 10
5 - 3
FEBRUARI 2024
03
15:00
lör
15:00
Vammarskolan
IF Trym P 07/10 -
KFUM Norrköping IBF P 09
-
10
12:30
lör
12:30
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Ledberg IBF P 10 Vit
7 - 1
MARS 2024
02
12:30
lör
12:30
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Brokinds IF P 08/10
5 - 5
09
15:00
lör
15:00
Kärnahallen
Bergs IK P 10 -
KFUM Norrköping IBF P 09
4 - 5
16
12:30
lör
12:30
Bråvallahallen
KFUM Norrköping IBF P 09
- Åby IBK Ungdom P10/11 Svart
9 - 3
23
14:00
lör
14:00
Ektorpshallen
IBF Norrköping P 09 -
KFUM Norrköping IBF P 09
2 - 4
Välj önskad sektion du vill stötta genom gräsroten